Meble na zamówienie

O firmie

Z pasją i zaangażowaniem zajmujemy się tworzeniem niezwykłych mebli w loftowym stylu dla mieszkań, a także biur, pubów i restauracji oraz hoteli. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wykonujemy nowoczesne i niezwykłe meble, których na próżno szukać w popularnych sklepach meblowych. Łączymy naszą pasję z nowoczesnością, dlatego projekty, którymi się zajmujemy są nie tylko bardzo eleganckie, ale również praktyczne.

Nasza firma chce odzwierciedlać marzenia o nowoczesnych meblach w nietuzinkowych aranżacjach według projektów naszych klientów. Wykonywane z zaangażowaniem, z najwyższej jakości materiałów, w Państwa wnętrzach będą wyglądały zjawiskowo i wytwornie. Do naszych zamysłów wykorzystujemy m. in. niezwykle modne ostatnio palety, ale również rury hydrauliczne, czy belki.

Tworzymy oryginalne projekty oraz nowoczesne i disagnerskie aranżacje, które nadadzą wnętrzom charakteru i klasy. Sprawdzą się w industrialnych pomieszczeniach, ale także tych bardziej skierowanych w stronę klasyki.